doktorka Dialýza Odmeraná

Špecializácia: špeciálne a zodpovedne pristupuje ku všetkým objektom a podnetom v nemocniciach, pacientov nevynímajúc.

Liečebná metóda: vždy sa stavia k chorobám čelom, nenechá sa odradiť ani skúmavými pohľadmi večne prítomných plyšových zvierat. Jadro problému lokalizuje a pomocou magických, hudobných či prirodzených ne/schopností ho odstráni.

Obľúbená rekvizita: Sliepka Božena, najlepšia sliepka na svete.

Ako ju spoznáte: vysoká, tmavovlasá osoba s jamkami v lícach, gumenou sliepkou za chrbtom a radikálnym prístupom ku všetkým bacilom.

Jej motto: Ak sa problém dá vyriešiť, je zbytočné sa preň trápiť. Ak sa vyriešiť nedá, trápenie sa nepomôže.

 

zdravotná klaunka Eva Okoličániová

Eva je zdravotnou klaunkou od roku 2008. Je tiež koordinátorkou programu Smiech nepozná vek, v ktorom navštevuje seniorov ako Oľga Havranová a veľká fanúšička Ľudovíta Štpra.  Pôsobí aj v programe N.O.S. - Na operačnú sálu.

Vyštudovala žurnalistiku, píše, cestuje, chodí do kina  divadla, číta knihy, fotí, čo jej padne do oka a  zbiera korytnačky.

>> S čím sa zdravotná klaunka Evka stretáva v nemocniciach a v domovoch pre seniorov prezradí v ČLÁNKU pre časopis Šarm.

 

 

Potešte klauna/ klaunku vaším odkazom

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Vaše odkazy

Oľga Havranová/Evička Okoličániová aj so svojimi parťákmi (Pepan Fešák/Jožinko Havran) prináša pravidelne už druhý rok pacientom z Gerontopsychiatrickej kliniky Psychiatrickej nemocnice Philippa Pinela nefalšovanú zábavu a radosť, potrebné rozptýlenie s inteligentným nadhľadom a obdivuhodnou schopnosťou improvizácie. Všetky klobúky dole za nás všetkých!!! ĎAKUJEME ZA POVZBUDZUJÚCE NÁVŠTEVY zanechávajúce trvalú úsmevnú spomienku!!! Veľa neutichajúcej energie a invencie prajem.

P.S.: Aj za úžasné a veľmi užitočné zážitkové workshopy pre náš personál:))))

Zuzana Šipošová, Pinelova nemocnica Pezinok 27.04.2018 09:48


Hlboko sa sklanam pred Vasou pracou a obdivujem Vasu profesionalitu a empatiu, ako aj pracu Vasich kolegov.
S laskou a vdakou
Simona Gombitova, Marekova mama

Simona Gombitova 21.06.2017 23:25