Smiech ako krásny darček

Zverejnené: 19. December 2017

Nie všetky deti budú na Vianoce doma so svojimi najbližšími. My preto nezabúdame na našich malých kamarátov a kamarátky v nemocniciach, ktorých prídeme rozveseliť aj počas vianočných sviatkov.

 

 

Každé dieťa sa teší na Vianoce. Na čarovnú atmosféru, útulný, hrejivý pocit domova so svojimi najbližšími. Na darčeky, ktoré si vysnívalo a teraz sa možno skrývajú zabalené pod stromčekom.

Viete si predstaviť, aké je sklamanie detí, keď sa na Vianoce ocitnú v nemocnici? My na malých pacientov počas týchto sviatkov nezabúdame. Tak, ako po celý rok, aj na Vianoce zavítame do ich nemocničných izieb a rozžiarime tváre detí radosťou a smiechom.

Kým v televízoroch budú bežať vianočné rozprávky, my si urobíme rozprávky s deťmi v nemocniciach. Z dievčat sa stanú princezné, z chlapcov statoční rytieri s mečmi. Stačí pár farebných balónov, troška fantázie a je to! :)

 

Kde bude na Vianoce veselo?

 

24.12. 2017 (Štedrý deň) - Detská fakultná nemocnica s polikinikou Bratislava, Detská fakultná nemocnica Banská Bystrica

 

25.12. 2017 (Prvý sviatok vianočný) - Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov, Detská fakultná nemocnica Košice, Detská fakultná nemocnica Banská Bystrica

 

26.12. 2017 (Druhý sviatok vianočný) - Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava, Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica, Detská fakultná nemocnica Košice, Detská fakultná nemocnica Banská Bystrica

 

Pozrite si aj náš plán klauniád na DECEMBER

 

Ďakujeme, že ste s nami po celý rok

 

V roku 2017 sme navštívili tisícky detí na lôžkových oddeleniach vo vyše 40 nemocniciach a liečebných zariadeniach po celom Slovensku. Za týmito číslami je veľa krásnych príbehov, o ktoré sa s vami snažíme podeliť v priebehu celého roka. 

To všetko je možné iba vďaka Vám - ľuďom s dobrým srdcom, ktorí podporujú a držia palce ČERVENÉMU NOSU. Zo srdca ďakujeme za to, že ste s nami a pomáhate prinášať smiech deťom do nemocníc.

Prajeme Vám do nového roka 2018 všetko dobré, hlavne zdravie a veľa dôvodov na úsmev a smiech. So smiechom ide všetko ľahšie. :)

 

» Prispejte a darujte smiech deťom v nemocniciach.

 

 

banner novyrok2019 

Video

Adresa

Klenová 8, 831 01 Bratislava (mapa)