Sme firma s dobrým srdcom

Ďakujeme, že ste spoločensky zodpovedná firma a chcete nás podporiť. 

 

 

V tomto kroku si vyberte spôsob Vašej podpory.

CHCEME VÁS PODPORIŤ JEDNORAZOVO

CHCEME VÁS PODPOROVAŤ PRAVIDELNE

Vďaka Vašej podpore 61 zdravotných klaunov prinesie smiech všade tam, kam patrí- za múry nemocníc a zdravotníckych zariadení po celom Slovensku. Hospitalizovaní detskí pacienti sa tak budú môcť aj naďalej spoľahnúť na to, že im v konkrétny deň a hodinu zaklope na dvere veselá klaunská návšteva. Vďaka Vám aj ťažké chvíle plné stresu pre dieťa aj rodiča prežiari liečivý úsmev.

Ďakujeme

 

Vďaka Vašej pravidelnej mesačnej podpore budeme vedieť efektívnejšie plánovať naše aktivity a tak jednoduchšie prinesieme smiech všade tam, kam patrí- za múry nemocníc a liečebných zariadení po celom Slovensku. Hospitalizovaní detskí pacienti sa tak budú môcť spoľahnúť na to, že im v konkrétny deň a hodinu zaklope na dvere veselá klaunská návšteva. Vďaka Vám aj ťažké chvíle plné stresu pre dieťa aj rodiča môže prežiariť liečivý úsmev.

Ďakujeme

 

Zvoľte si výšku daru

V prípade potreby vystavenia darovacej zmluvy nás, prosím, kontaktujte na katarinaz@cervenynos.sk.

V prípade potreby vystavenia darovacej zmluvy nás, prosím, kontaktujte na katarinaz@cervenynos.sk.

Vyberte spôsob platby

Vyplňte vaše údaje

Polia označené * sú povinné.

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Kliknutím na tlačidlo potvrdíte svoj dar. Ďakujeme Vám.

darujme.ĽudiaĽuďom.sk
Zabezpečená platba realizovaná systémom darujme.ĽudiaĽuďom.sk