Chcem vás podporiť nákupom cez Dobromat

Nákupy na internete pomáhajú

 

Už niekoľko mesiacov môžu vaše internetové nákupy cez Dobromat prinášať smiech deťom do nemocníc po celom Slovensku. 

 

Projekt Dobromat.sk združuje viaceré internetové obchody nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Tie dali možnosť všetkým návštevníkom prispieť prostredníctvom nákupu na zmysluplný projekt. O tom, komu poputuje časť sumy za vaše nové tričko, lacné letenky, či vianočné dekorácie rozhodujete vy a pritom neplatíte nič navyše. A tak si môžete na vlastnej koži otestovať, že nákupy na internete môžu byť veľkou pomocou. V jednej chvíli spojíte príjemné s dobrým pocitom, že vďaka vám si budú detskí pacienti pamätať veselé chvíle z nemocníc po celom Slovensku.

 

Ako funguje Dobromat.sk?

 

Stiahnite si do prehliadača dobromatové rozšírenie, ktoré vás upozorní na možnosť našej podpory, ak práve nakupujete v partnerskom internetovom obchode. Ako na to?

 

1. v spodnej časti stránky www.dobromat.sk nájdete sekciu Rozšírenie do prehliadača

 

cerveny nos dobromat2

 

2. po jej otvorení si stiahnete dobromatové rozšírenie tzv. pomocníka do prehliadača, ktorý vám vždy pripomenie, ak budete nakupovať v spriatelenom internetovom obchode

 

dobromat cerveny nos2

 

3. po úspešnom nainštalovaní vám vybraný internetový obchod zobrazí možnosť venovať časť svojho nákupu vybranej organizácii -  v tomto kroku zvolíte našu organizáciu, potvrdíte svoju voľbu a pokračujete v nákupe

 

cerveny-nos-dobromat

 

Z každého vášho nákupu získame rôzne % sumy, ktorou budeme vedieť zabezpečiť, aby zdravotní klauni aj naďalej prinášali smiech deťom do nemocníc po celom Slovensku. Tento spôsob našej podpory je rýchly a nevyžaduje si žiadnu registráciu.

Informáciu, či je aj váš internetový obchod zapojený v projekte nájdete tu.

Ak by ste mali problém s inštaláciou rozšírenia do prehliadača, či akúkoľvek inú otázku, pokojne nás kontaktujte:

Katarína Žilák - starostlivosť o darcov/katarinaz@cervenynos.sk/+421 2 4342 8088