GivingTuesday

 #môžempomôžem

 

Už o pár dní tu bude po prvýkrát jeden výnimočný deň! Utorok 28.11.2017! Špeciálny utorok, ktorý pomáha a vy sa môžete stať jeho súčasťou.

Prečo aj my oslavujeme GivingTuesday?

Pretože oslavovať darcovstvo, dobrovoľníctvo či dobročinnosť ako takú, je vždy dobrý nápad :) Preto práve v tento deň vzdávame hold a ďakujeme všetkým, vďaka ktorým sme už 14.-ty rok pravidelne na detských oddeleniach nemocníc, či v domovoch seniorov a prinášame tak smiech a radosť tam, kde častokrát prevláda strach, smútok či beznádej. Ak by ste si chceli prečítať viac o tomto dni, navštívte túto stránku.

Prečo sa zapojiť práve do GivingTuesday?

Práve v medzinárodný deň dávania môže byť ideálna príležitosť po prvýkrát venovať svoj čas, know-how či finančný dar organizácii, ktorá sa venuje téme, ktorá s vami rezonuje. A tak v našom prípade premeníte svoj dar na detský smiech či príjemné spomienky na pobyt detí v nemocnici.

Prečo sa zapojiť do tohto dňa, keď pomáhať môžete kedykoľvek?

A prečo nie. :) V rámci GivingTuesday sa Váš dar premení na detský smiech a spríjemní tak ťaživé chvíle v nemocnici. A tak určite si budete môcť povedať, že ,,Keď môžem, pomôžem.”

 

Ako sa stať neoceniteľnou pomocou pre ČERVENÝ NOS Clowndoctors?

 

Staňte sa členom našej veľkej červenonosej rodiny :)

 

Zdieľajte na sociálnych sieťach alebo emailom váš obľúbený príbeh s klaunmi, rozprávku či blog, v ktorom hovoríme o tom, prečo sú zdravotní klauni nesmierne dôležití.

Venujte nám váš mediálny priestor či umiestnite si náš banner na stránku, aby čím viac ľudí vedelo o tom, že smiech naozaj pomáha.

Ak nás chcete podporiť finančne, môžete tak urobiť na tejto darovacej stránke.

 

Ďakujeme, že ste aj v tento deň s nami.