Chcem sa stať firemným partnerom

Staňte sa naším partnerom!

 

Ako na to? 

 

Spojte sa s o.z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors a podporte naše projekty. Poskytnete nám stabilitu, ktorú potrebujeme a zároveň ukážete svojim investorom, klientom i zamestnancom, že ste spoločensky zodpovedná firma.

 

Ako nám môžete pomôcť?

Dlhodobá spolupráca: 

CHARITA ROKA

Stanovte si ČERVENÝ NOS Clowndoctors za svoju Charitu roka a spoločne tak môžeme pracovať na fundraisingu či PR aktivitách po celý rok.

STAŇTE SA PATRÓNOM PROGRAMU

Podporením konkrétneho programu môžete priniesť finančnú stabilitu výnimočnému, vami vybranému programu.

ZAPOJTE SVOJICH ZAMESTNANCOV

  • Vyzvite vašich zamestnancov a zamestnankyne, aby konkrétnou čiastkou prispievali pravidelne na naše projekty v nemocniciach.
  • Motivujte svojich zamestnancov k venovaniu hodinovej mzdy (mesačne alebo ročne) na projekty občianskeho združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors.
  • Zorganizujte zbierku medzi zamestnancami.

Spolu dokážeme viac!

Jednorázová podpora:

Rozhodli ste sa nás podporiť zatiaľ jednorázovo? Kontaktujte nás (martina@cervenynos.sk), pripravíme Vám darovaciu zmluvu ako podklad do Vášho účtovníctva. 

Iné:

Financie na nákup klaunských rekvizít, darčekov pre deti, prípadne iné.

 

Čo získate?

 

Darovaciu zmluvu
Zašleme Vám darovaciu zmluvu a zaradíme Vás alebo Vašu spoločnosť do Klubu priateľov občianskeho združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors.

Pravidelné informácie
Pravidelne dostanete správy o realizácii a rozvoji projektu občianskeho združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors, fotografie, veselé príbehy zo zdravotných klauniád, spätné väzby od zdravotného personálu a malých pacientov.

Logo medzi partnermi
Logo dlhodobého partnera umiestnime na internetovú stránku občianskeho združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors medzi našich partnerov po vzájomnej dohode.

 

Kontaktujte nás

Ing. MARTINA DOBŠINSKÁ - marketing a firemné darcovstvo / martina@cervenynos.sk +421 917 495 345